Tagi

,

Z przyjemnością oznajmiam, że Ewa Anna wyróżniła mojego bloga „nagrodą”: Wyróżnienie to jest dla mnie o tyle ważne, że mój blog istnieje dopiero niecałe trzy miesiące. Dlatego cieszy mnie to, że moja praca została doceniona :) Każdy Wasz komentarz i nowy „facebookowy lubiś” sprawiaja mi ogromną radość! Dziękuję Wam ślicznie ;)

Na czym polega wyróżnienie „Liebster Blog”?

,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów  więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

Ewa Anna zadała mi następujące pytania:

1. W jakim kraju chciałbyś/chciałabyś mieszkać, gdybyś miał/a nieograniczone możliwości? Na pewno gdzieś, gdzie jest ciepło a nawet gorąco! Może Meksyk? Może Australia? :)
2. Ulubiona potrawa z dzieciństwa, to… Trudno w to uwierzyć, ale jako dziecko byłam strasznym niejadkiem. Obiady jadłam nawet 2 godziny i zazwyczaj nigdy ich nie kończyłam :) Za to uwielbiałam zajadać CHLEB Z MASŁEM I SOLĄ!
3. Kawa czy herbata? Uwielbiam wszelkiego rodzaju herbaty: od białych, przez zielone, czarne, czerwone, owocowe… Chyba nie ma herbaty, której bym nie wypiła :) Jeśli chodzi o kawę, to tylko latte, mocha lub mocne espresso!
4. Wieczór z książką czy przed telewizorem? Wszystko zależy od nastroju! Ostatnio dominuje nie tyle telewizja… ile oglądanie filmów pod kocem z kubkiem gorącej herbaty :) Książki uwielbiam czytać, ale ostatnio czytam ich za dużo… do pracy magisterskiej, a nie dla przyjemności :)
5. Czego najbardziej nie lubisz? Nieszczerości i niesprawiedliwości!
6. Jeśli masz napić się alkoholu, co wybierasz? Na romantyczny wieczór czerwone wytrawne wino, na imprezę ciemne piwo, na babski wieczór gin z tonikiem :)
7. Dlaczego piszesz bloga? Namówił mnie do tego mój narzeczony. Kilka lat temu rozpoczęłam swoją „internetową” przygodę z gotowaniem na portalu mojegotowanie.pl, później zarzuciłam ten pomysł. Aleee… bloga nie porzucę :) Sprawia mi to niesamowitą radość :) Dobrze mieć hobby!
8. Jesteś typem optymisty czy pesymisty? Niestety pesymisty ;)
9. Co najbardziej lubisz jeść na śniadanie? Twarożki z różnymi pysznościami: rzodkiewką, szczypiorkiem, ogórkiem lub tosty z dżemem lub żółtym serem :)
10. Ile czasu spędzasz przed komputerem? Ostatnio sporo. Chyba za dużo.
11. Kto w Twojej rodzinie najlepiej gotuje?;) Najlepiej – co chyba nie będzie specjalnym zaskoczeniem – gotują moje babcie! Obie! :)

A teraz pytania, które dla Was wymyśliłam:

1. Co lubisz robić w chłodne jesienne wieczory?
2. Kto jest Twoim kuchennym „autorytetem”?
3. Jakie masz inne zainteresowania poza gotowaniem?
4. Jaki jest Twój ulubiony film?
5. Twój największy życiowy sukces to…
6. Potrawa, której nie cierpisz to…
7. Jaki smak najlepiej pasuje do Twojego charakteru?
8. Moja ulubiona „słodycz” to…
9. Co Cię najbardziej relaksuje?
10. Co lubisz zjadać w pracy/szkole na drugie śniadanie?
11. Jakie jest Twoje wymarzone miejsce (dowolne na świecie) na poranną kawę/herbatę?

Teraz kolej na Was! Do odpowiedzi na pytania nominuję:

1. http://www.kasia-gotuje.pl/
2. http://polishfoodie.blogspot.com
3. http://kulinarna-galeria-arty-styczna.blogspot.com/
4. http://stoliczkunakryjsie.wordpress.com/
5. http://www.kulinarnerozkosze.blogspot.com/
6. http://wlodarczyki.net/mopswkuchni/
7. http://kulturakulinarna.wordpress.com/
8. http://pysznapasja.wordpress.com/
9. http://sierotkamarysiawkuchni.blogspot.com/
10. http://www.brzuszkilakomczuszki.blogspot.com/
11. http://makecookingyourlife.wordpress.com/

Wyróżniłam blogi, które lubię, zaglądam i szanuje ;) :)

Pozdrawiam, Karla.

Reklamy