Tagi

, ,

Z przyjemnością oznajmiam, że 8 grudnia rusza moja pierwsza akcja kulinarna na stronie durszlak.pl! Ta sama akcja rusza na zmiksowani.pl 11 grudnia!  Czego będzie dotyczyć akcja? Migdałów! Możemy je wykorzystać zarówno do słodkich deserów, do chrupania lub do mięs ryb lub sałatek! Uwielbiam migdały i chciałabym stworzyć bazę przepisów z ich użyciem. Wasza fantazja kulinarna niejednokrotnie mnie zadziwia, dlatego z niecierpliwością czekam na Wasze pomysły! :)

Cóż, zasad w mojej akcji jest nie wiele. Warunek akceptacji przepisu jest tylko jeden: potrawa musi zawierać migdały (dodanie banerka jest obowiązkowe) :)

Jeden użytkownik może dodawać kilka przepisów, wpisy archiwalne będą akceptowane (tylko na kulinarnym mikserze, nie mogę znaleźć takiej opcji na durszlaku…) :)
Kochani, serdecznie zapraszam do udziału w akcji! Poniżej banerek promujący akcję, który możecie pobrać tutaj: http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/migdaly-na-slodko-i-na-wytrawnie# oraz tutaj http://zmiksowani.pl/akcje-kulinarne/migdaly-na-slodko-i-wytrawnie

Pozdrawiam! Karla

Migdały na słodko i wytrawnie!

Reklamy